آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15901 | بازدیدکنندگان آنلاين : 5 
دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
صفحه اصلي > اخبار  


جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

مهلت ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

مهلت ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در تاریخ 97/07/30 به پایان می رسد.

مهلت ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در تاریخ 97/07/30 به پایان می رسد.

دکتر اصغر عبادی فر دبیر هیات اجرایی بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: مطابق دوره های گذشته این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است. برگزیدگان دسته اول، از بین محققین، محققین جوان و دانشجو و صاحبان پژوهشهای برتر وبرگزیدگان حقوقی از میان مؤسسات مرتبط با پژوهش شامل دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی و مراکز رشد فناوری و همچنین مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت افزود: پژوهشگران می توانند در سه کمیته علوم بالینی و سلامت، کمیته علوم پایه پزشکی و کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری در فراخوان جشنواره شرکت نمایند و شرط ثبت نام در گروه محققین دو کمیته اول، دارا بودن شاخص H دوازده و بالاتر و برای گروه محققین جوان و دانشجو H هشت و بالاترمی باشد و مبنای ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد می باشد. در کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری شرط H index وجود ندارد.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و دبیرهیات اجرایی بیست و چهارمین جشنواره رازی با اشاره به گروه پژوهش برترگفت: متقاضی این گروه می تواند بطور مستقل با یک مقاله اصیل پژوهشی پراستناد، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یکی از دو کمیته علوم بالینی و سلامت یا کمیته علوم پایه پزشکی شرکت نماید . بنابراین برای یک تحقیق خوب و ارزشمند در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.

دکترعبادی فر اهم تغییرات این دوره از جشنواره را به شرح ذیل اعلام نمودند:

  • مقالات چاپ شده در مجلات نمایه شده در بانکهای اطلاعاتی ISI(Web of Science), Medline, PubMed, PMC, Scopus, مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می گیرند.
  • برای محاسبه امتیاز پژوهش برتر، عدد Citation وIF هر دو از ISI  استخراج می گردد.
  • نحوه محاسبه امتیاز هرمقاله کارنامه پژوهشی نیزمطابق دستورالعمل جدید تغییر کرده است.

دبیر هیات اجرایی جشنواره همچنین گفت: ثبت نام داوطلبین در بیست وچهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از شنبه 1397/4/2 آغاز گردیده و تا پایان وقت اداری روز 1397/7/30 ادامه خواهد یافت. فرایند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار بصورت الکترونیکی از آدرس های razi.research.ac.ir ،razi.hbi.ir و یا razifestival.ir انجام می گردد.

مراسم تجلیل از برگزیدگان در دی ماه سال جاری برگزار خواهد گردید.

 

دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧ - ١٣:٥٠ / شماره خبر : ١٢٥٤٤ / تعداد نمایش : 198

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
صفحه اصلی دانشگاه تماس با ما کتابخانهنظام نوین اطلاعات پژوهشهای پزشکی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences