English Email home  
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 23612 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار  


به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اولین تیم برنده متقاضی گرنت رویداد " به توان فناوری " در مرکز رشد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مستقر شد

اولین تیم برنده متقاضی گرنت استارتاپ تریگر توانبخشی " به توان فناوری "، با دریافت پیش پرداخت در مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مستقر شد. به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه، جوایز نقدی تیم های متقاضی جایزه ، پرداخت شد. و این درحالی است که امکان سرمایه گذاری خطرپذیر از سوی شناسا (بانک پاسارگاد) همچنان برای تیم ها محفوظ است و متقاضیان می توانند بابت آن به دفتر توسعه فناوری دانشگاه مراجعه کنند.


     گفتنی است که اولین استارتاپ تریگر تخصصی توانبخشی تحت عنوان "به توان فناوری"، از ۳۰ بهمن ماه جاری بمدت چهار روز به همت مدیریت توسعه فناوری سلامت و واحد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در این دانشگاه برگزار شد.

   روز اول این رویداد تخصصی، به آموزش " اصول و مبانی کسب و کار، اصول مذاکره، چگونگی تدوین بوم کسب و کار، مدل سازی ایده و چگونگی ارائه به سرمایه گذار " اختصاص داشت و سه روز دیگر، رویداد بصورت تیمی و کارگاهی ادامه یافت تا با رای اعضای هر تیم، بهترین ایده انتخاب شود، منتورها نیز در تمام مراحل فعالیت، به گروه ها کمک کرده و به آنان آموزش دادند که چگونه بوم کسب و کار را روی ایده خودشان پیاده کنند و آن را به چه نحو، به سرمایه گذار ارائه بدهند.

     در روز آخر رویداد (۱۸ اسفندماه) به هر شرکت کننده فرصت داده شد تا ایده و تیم خود را به سرمایه گذار معرفی کند. سرمایه گذاران به ایده ها و تیم ها رای دادند و برگزیدگان آنان، از جایزه نقدی، گرنت کسب و کار و یا استقرار در مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و استفاده از منتورینگ طولانی مدت، برخوردار شدند.

    صندوق سرمایه گذار خطرپذیر شناسا (بانک پاسارگاد) و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی از ایده های برگزیده در این رویداد، حمایت مالی و سرمایه گذاری خواهند کرد.

    لازم به ذکر است، بخش فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با توسعه مرکز رشد فناوری و از طریق شرکت های دانش بنیان و فناور زیرمجموعه خود، هدف طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، توانبخشی و اندام مصنوعی در کشور را پیگیری می کند.

    این دانشگاه تحت نظارت وزارت بهداشت، با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات، ضمن تعلیم و تربیت نیروی متخصص در سه حوزه سلامت (توانبخشی، سلامت روانی و سلامت اجتماعی)، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 

دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨ - ٠٩:٠٣ / شماره خبر : ١٤٢٣٩ / تعداد نمایش : 130

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
صفحه اصلی دانشگاه فرم ارتباطنقشه سایتآرشیو اخبارتماس با ما
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences