آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15904 | بازدیدکنندگان آنلاين : 13 
دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
صفحه اصلي > اخبار  


پروژه ایرانوم غرب کشور

تفاهم نامه ژنوم (NGS) پروژه ایرانوم غرب کشور امضاء شد

به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی, پژوهشی و تشخیصی در زمینه کسب دانش و فناوری توالی یابی نسل جدید ژنوم (NGS) در پروژه ایرانوم, تفاهم نامه سه جانبه ژنوم غرب کشور به امضاء رسید.

 به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی، پژوهشی و تشخیصی در زمینه کسب دانش و فناوری توالی یابی نسل جدید ژنوم (NGS) در پروژه ایرانوم، تفاهمنامه سه جانبه ژنوم غرب کشور به امضا رسید.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، این تفاهم نامه به امضای دکتر ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری، دکتر عرب رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دکتر نجم آبادی به نمایندگی از مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دکتر محمودرضا مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رسید.

     دکتر رضا ملک زاده در حاشیه امضای این تفاهم نامه گفت: این مرکز به عنوان مرکز ژنوم (NGS) منطقه ۳ کلان آمایشی غرب ایجاد شده و امکان دسترسی محققان کشور خصوصا محققان منطقه ۳ کلان آمایشی کشور را فراهم می سازد.

     معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به راه اندازی مرکز ژنوم در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سال گذشته اظهار داشت: این مرکز متعهد می شود تا حمایت از مرکز ژنوم غرب کشور و منطقه ۳ آمایشی کشور، حمایت های علمی و مشاوره ای مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و تربیت نیروی انسانی متخصص این مرکز را فراهم کرده و برای راه اندازی مرکز NGS  غرب کشور شامل راه اندازی و تجهیزات تخصصی، همکاری های لازم را به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه داشته باشد.

 

جمعه ١٣ مهر ١٣٩٧ - ٠٩:١٢ / شماره خبر : ١٢٨٠٢ / تعداد نمایش : 138

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
صفحه اصلی دانشگاه تماس با ما کتابخانهنظام نوین اطلاعات پژوهشهای پزشکی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences