آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 14437 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار  


سمینار

همایش تازه های آموزشی تالاسمی

مرکز تحقیقات هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری انجمن هماتولوژی اروپا و انجمن خون و سرطان کودکان ایران همایش تازه های آموزشی تالاسمی را در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه سال 1397 برگزار می نماید.

سمینار "تازه های آموزشی تالاسمی" توسط مرکز تحقیقات هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری و مشارکت مستقیم انجمن هماتولوژی اروپا (EHA)، انجمن خون و سرطان کودکان ایران و امور بیماری های خاص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت 1397 در هتل چمران شیراز برگزار می گردد.

این سمینار سعی دارد که جنبه های بالینی بیماری تالاسمی مثل انتخاب نوع درمان، کنترل عوارض بیماری و مدیریت موارد نادر و پیچیده را توسط اساتید برجسته خارجی و داخلی مطرح گرداند تا جدیدترین یافته ها و نتایج تحقیقات مرتبط به بحث گذاشته شود. همچنین در هر پانل موارد بیمار معرفی می گردد تا موضوعات آن پانل به طور تجربی نیز بررسی و تحلیل شود. در انتهای هر پانل نیز موارد جدید بیمار جهت ارزیابی شرکت کنندگان گرامی مطرح و مورد آزمون قرار می گیرد.

این سمینار 2 روزه فرصتی را برای کلیه گروههای هدف فراهم می کند تا در کنار هم و در حضور اساتید مجرب در زمینه بیماری تالاسمی، دانش خود را به چالش بکشند و تجارب خود را مخصوصا در موارد نادر در اختیار همکاران محترم بگذارند.

 

 

دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦ - ١١:١٤ / شماره خبر : ١١٥٣٨ / تعداد نمایش : 161

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
صفحه اصلی دانشگاه تماس با ما کتابخانهنظام نوین اطلاعات پژوهشهای پزشکی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences