آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 14427 | بازدیدکنندگان آنلاين : 14 
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار  


معاونت تحقیقات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد

دومین فراخوان سال جاری جهت کمک به راه اندازی دوره های پسادکتری

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درنظر دارد طی دومین فراخوان سال جاری جهت کمک به راه اندازی دوره های پسادکتری از افراد واجد شرایط در سطح کشور حمایت مالی تا 250 میلیون ریال برای هر نفر/ دوره بعمل آورد. بدیهی است این حمایت در صورت تصویب طرح تحقیقاتی فرد در دانشگاه مربوطه و حمایت مالی از پروژه توسط آن دانشگاه بعمل خواهد آمد. با توجه به رقابتی بودن این سهمیه سابقه پژوهشی استاد، فرد داوطلب و کیفیت طرح تحقیقاتی در فرآیند اختصاص بودجه حائز اهمیت خواهد بود. ضمن ارسال دستورالعمل برگزاری دوره های مذکور، خواهشمند است دستور فرمایید مدارک زیر جهت بررسی های اولیه حداکثر تا تاریخ15/9/96 به این معاونت ارسال گردد.

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درنظر دارد طی دومین  فراخوان سال جاری جهت کمک به راه اندازی دوره های پسادکتری از افراد واجد شرایط در سطح کشور حمایت مالی تا 250 میلیون ریال برای هر نفر/ دوره بعمل آورد. بدیهی است این حمایت در صورت تصویب طرح تحقیقاتی فرد در دانشگاه مربوطه و حمایت مالی از پروژه توسط آن دانشگاه بعمل خواهد آمد. با توجه به رقابتی بودن این سهمیه سابقه پژوهشی استاد، فرد داوطلب و کیفیت طرح تحقیقاتی در فرآیند اختصاص بودجه حائز اهمیت خواهد بود. ضمن ارسال دستورالعمل برگزاری دوره های مذکور، خواهشمند است دستور فرمایید مدارک زیر جهت بررسی های اولیه حداکثر تا تاریخ15/9/96 به این معاونت ارسال گردد.

1.گواهی مربوط به مدرک فارغ التحصیلی داوطلب

2.کپی شناسنامه داوطلب(سن داوطلب کمتر از 40سال)

3. تصویر h index  محقق اصلی ( استاد راهنما) بر اساس Scopus(h index بالاتر از 15)

4. کپی قرارداد طرح تحقیقاتی دانشگاه با محقق اصلی (استاد راهنما)

5. CV اساتید و داوطلبین آن دانشگاه به همراه عنوان و اطلاعات طرح تحقیقاتی مصوب، طبق فرم پیوست (انگلیسی یا فارسی) (فرم ها با فرمت PDF ارسال شود)

جهت انجام امور داوری ضروریست مدارک به صورت الکترونیک ارسال شود. مدارکی که به صورت ناقص یا تحت فرم مذکور ارسال نشده باشند مورد ارزیابی قرار نخواهند گرفت.   لازم به ذکر است  نتیجه نهایی تا پایان سال اعلام خواهد شد.


 دانلود فايل : دستورالعمل.doc ( 36KB )

 

چهارشنبه ١٠ آبان ١٣٩٦ - ١٣:٤٨ / شماره خبر : ١٠٨١٩ / تعداد نمایش : 220

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
صفحه اصلی دانشگاه تماس با ما کتابخانهنظام نوین اطلاعات پژوهشهای پزشکی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences